- Center divider creates organizing options.
- Tough, impact-resistant plastic construction.
- Nonskid rubber feet.
- For use in the office or home office.
<
>
Office Suites Divided Pencil Cup, Plastic, 3.13 x 3.13 x 4.25, Black/Silver
Also Consider
Product Details
General Information
| Color Family | Black |
| Product Name | Office Suites Pencil Cup |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.1" |
| Country of Origin | China |
| Additional Warranty Information |
3 Year Limited |
| Manufacturer | Fellowes, Inc. |
| Height | 4.3" |
| Limited Warranty | 3 Year |
Product Information
| Brand | Fellowes |
| Type | Pen/Pencil Holder |
Description
Fellowes Office Suites Pencil Cup keeps your essentials close at hand! Space-saving design holds pens, pencils, scissors or stylus. Center divider lets you organize accessories according to preference. Perfect for use in the office, home office, school, or wherever you'd like to organize your desktop. Coordinates with other Fellowes Office Suites desktop organizational products. Black and silver matte finish.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews
