‹ Prev
Next ›
Kantek Business Card Holder - 2.3" Height x 4.4" Width x 1.8" Depth - Acrylic, Aluminum - Black, Silver - 1 Each
Product Details
General Information
| Product Color | Aluminum |
| Product Name | Business Card Holder |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 4.4" |
| Additional Warranty Information |
ONE YEAR LIMITED WARRANTY. |
| Depth | 1.8" |
| Country of Origin | China |
| Limited Warranty | 1 Year |
| Height | 2.3" |
| Manufacturer | Kantek, Inc |
Product Information
| Brand | Legamaster |
| Type | SmartPhone Holder |
Description
Business card holder accommodates up to 80 business cards. Angled open design offers easy access. Handcrafted desk accessory is made of acrylic and aluminum.
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
No Reviews