‹ Prev
Next ›
Dacasso Rustic Leather Double Legal-Size Trays - 1.8" Height x 4.8" Width x 7" Depth - Leather - Brown - 1 Each
Ships in 3-5 Business Days
Non-Returnable
Product Details
General Information
| Product Color | Brown |
| Product Name | Rustic Leather Double Legal-Size Trays |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Width | 4.8" |
| Application/Usage | Note |
| Depth | 7" |
| Manufacturer | Dacasso Limited, Inc |
| Height | 1.8" |
Product Information
| Brand | Dacasso |
| Type | Note Holder |
Description
Memo Holder is beautifully made with decorative stitching across the top and sides to make a subtle statement that works in any decor. Top-grain leather adds professional style to any work space. Soft velveteen protects surfaces from scuffs and scratches. Memo holder includes 100 sheets of 4" x 6" loose-leaf memo paper.
Alternative Products
Reviews
No Reviews